PHILIPS 75" 4K UHD QLED TV Model 75PQT8530/67
SKU : 75PQT8530/67
0 Sold
no reviews
Short Description
Wishlist
Product description
  • Aspect Ratio: 16:9
  • Display: 4K Ultra HD QLED
  • Screen Resolution: 3840 x 2160
  • Digital TV: DVB-T/T2
  • MPEG Support: MPEG2, MPEG4
  • Operating System: Google TV™
  • Flash Memory*: 32GB
  • Power Output (RMS): 16W
  • Speaker Components: 10W x 2 speakers