SONY 55" 4K LED TV, GOOGLE model XR55X90L
SKU : XR55X90L
0 Sold
no reviews
Quantity
2 items available
Wishlist
Product description
  • XR 4K Upscaling image processing system for superior sharpness.
  • The Google TV operating system and the 10W+10W+5W+5W speaker power can transmit Dolby Atmos content through the TV's audio system.